Iam idea Iam idea Iam idea Iam idea Iam idea

Iam idea

Jsme kreativní parta, která ráda tvoří krásné a funkční věci. Naše nápady přenášíme na papír nebo monitor už 17 úžasných let. Baví nás koncepční práce, která se prolíná od grafického designu, přes online až po vytváření obsahu. Každou zakázku řešíme individuálně a zakončujeme jí vlastní realizací.

Iam idea

Oblečení

V našem kreativním týmu vzniká mimo jiné i oděvní design. Vytváříme kolekce sportovního oblečení, oděvy pro zaměstnance nebo oblečení určené k reklamním účelům. Vždy se soustředíme na každý detail, protože i ten může ovlivnit celkový vzhled finálního svršku.

Zoo

Zoo

V každém z nás je kus divoké zvěře, proto nás baví pracovat na projektu ZOO Olomouc. V novém grafickém vizuálu zahrady jsme propojili svět zvířat a lidí v podmínkách přirozeného prostředí divočiny, což jsme ještě podtrhli nový sloganem “Oko do světa divočiny”.

více
Fincentrum

Fincentrum

Jedna z nejprestižnějších akcí, na které se Jeanův tým podílí, je ocenění Fincentrum Banka roku. Toto každoroční hodnocení bank přináší klientům informace o tom, které banky jsou dle poroty považovány za špičku v jednotlivých kategoriích bankovních produktů.

více
Expeditor

Expeditor

Vkročili jsme do světa, kde je možné cítit základní esenci aviatiky, do světa, kde samotné startování motoru je velké dobrodružství, vzlet je zázrak a po přistání ještě dlouho zůstane na tváři tajemný úsměv. To jsme zažili i my...

více

Lidé

Team LaTaupe

Novinky

Nová identita Jean La Taupe

Rozhodli jsme se změnit tvrzení, že kovářova kobyla chodí bosa a pustili jsme se do redesignu Jeanovy identity. Drobnou úpravu v logu asi málokdo zaznamená, změnili jsme pouze “J” v Jeanově podpisu. Ty další už jsou ale patrné na první pohled.

Největší změnu zaznamenáte na našich webových stránkách, které prošly kompletní rekonstrukcí. Změnili jsme nejen design stránek, ale i strukturu obsahu a samozřejmě jsme zobrazení přizpůsobili prohlížení v mobilech a tabletech. V průběhu naší spolupráce se k vám dostanou také upravené prezentace a další propagační materiály.

A protože jsme plní kreativních nápadů a ty jsou vždy na počátku každé naší práce, jako třešničku na krtkově dortu uvádíme také v život náš nový slogan - “I am idea”.

Artemis

Jean na vodě

Historie naší lodi Artemis se začala psát v roce 1945 v libeňských docích v Praze. Původní záchranný člun na moře byl vyroben dle tehdejších německých standardů. V roce 1963 byla loď doplněna o kajutu a motor a další roky brázdila různé vody řek i moří. Pamětníci vzpomínají, jak vždy s údivem hleděli na nádherný trup lodě a debatovali o dokonalé hydrodynamice trupu a lodích, které stavěli opravdoví loďaři.

V roce 2005 se nám ji podařilo zakoupit a vrátit zpět do Prahy. V letech 2011 - 2012 prošla loď kompletní rekonstrukcí. Dnes si díky Artemis užíváme občasné pracovní porady a obchodní schůzky, nebo jen projížďky po Vltavě s přáteli. 

Jean

Co je zač, ten Jean?

Jean La Taupe je genius loci naší agentury. Významně se podílel na jejím zrodu a svůj francouzský šarm ji propůjčuje i dnes po 15 letech. Má skvělý čich na lidi, a proto si do svého týmu vybírá jen ty nejlepší. Svou důvěru v naše nápady a myšlenky potvrzuje svým podpisem, který s nadšením umisťuje pod každé naše dílo. 

Chcete-li se s Jeanem setkat osobně, pak se setkejte s kýmkoliv z naší agentury. Protože každý, kdo u nás kdy pracoval a nyní pracuje, se podílí na jeho kultu a nejlépe ho reprezentuje. Nechte si od něj vyprávět Jeanův příběh nebo si ho přečtěte hned teď.

více