Iam idea

Iam idea


Pomáháme firmám, které cítí, že jejich značka potřebuje změnu. A které na ni mají odvahu. 

Najdeme vaše slabá místa a přijdeme s nápady, jak a kam vás posunout.

Kreativa - Design - Obsah - Web - Online - Produkce

Iam idea

ZOO

V každém z nás je kus divoké zvěře, proto nás baví pracovat na projektu ZOO Olomouc. V novém grafickém vizuálu zahrady jsme propojili svět zvířat a lidí v podmínkách přirozeného prostředí divočiny, což jsme ještě podtrhli nový sloganem “Oko do světa divočiny”.

Iam idea

Sporten

Už deset let jsme součástí týmu značky Sporten, pro kterou vytváříme kompletní design - grafickou podobu všech lyží a snowboardů, katalogů a webových stránek, stavíme výstavní stánky, připravujeme reklamní kampaně… Zkrátka s touto značkou žijeme.

Iam idea

EMT

Při redesignu loga vznikly prvky, s kterými si naši designéři krásně pohráli. Vznikl tak pattern, který se objevuje na dalších materiálech a firma se tak naprosto odlišila od konkurence, firem, které prodávají náhradní díly do nákladních automobilů.

Iam idea

Extol

Pro předvánoční kampaň vznikly v naší kreativní dílně klíčové vizuály, kombinující řemeslnickou zručnost, radost z práce, překvapení a nepatrný nádech Vánoc. Výsledné grafiky byly použity v online kampani podporující prodej ručního nářadí značky Extol.

Lidé

Team LaTaupe

Jean

Co je zač, ten Jean?

Jean La Taupe je genius loci naší agentury. Významně se podílel na jejím zrodu a svůj francouzský šarm ji propůjčuje i dnes po 18 letech. Má skvělý čich na lidi, a proto si do svého týmu vybírá jen ty nejlepší. Svou důvěru v naše nápady a myšlenky potvrzuje svým podpisem, který s nadšením umisťuje pod každé naše dílo. 

Chcete-li se s Jeanem setkat osobně, pak se setkejte s kýmkoliv z naší agentury. Protože každý, kdo u nás kdy pracoval a nyní pracuje, se podílí na jeho kultu a nejlépe ho reprezentuje. Nechte si od něj vyprávět Jeanův příběh.

Artemis

Jean na vodě

Historie naší lodi Artemis se začala psát v roce 1945 v libeňských docích v Praze. Původní záchranný člun na moře byl vyroben dle tehdejších německých standardů. V roce 1963 byla loď doplněna o kajutu a motor a další roky brázdila různé vody řek i moří. Pamětníci vzpomínají, jak vždy s údivem hleděli na nádherný trup lodě a debatovali o dokonalé hydrodynamice trupu a lodích, které stavěli opravdoví loďaři.

V roce 2005 se nám ji podařilo zakoupit a vrátit zpět do Prahy. V letech 2011 - 2012 prošla loď kompletní rekonstrukcí. Dnes si díky Artemis užíváme občasné pracovní porady a obchodní schůzky, nebo jen projížďky po Vltavě s přáteli. 

Staňte se našimi klienty a využívejte krás Artemis i vy.